Przewozy wakacyjne: podróżuj tak jak lubisz

WYJAZDY WAKACYJNE

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew mieści się (jak nazwa wskazuje) w Borysewie (województwo łódzkie). Dla wielu to miejsce zaliczane do największych atrakcji w Polsce. Trudno dyskutować z taką opinią, każdy może mieć tutaj swoje zdanie, choć trzeba powiedzieć, że osoby lubiące kontakt z naturą i zwierzętami niewątpliwie docenią urok tego miejsca.

Do niewątpliwych atutów można zaliczyć ciekawa aranżację przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury. To takie miejsce, w którym można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. Jak można dowiedzieć się ze strony internetowej: Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta - Białe Tygrysy bengalskie, Białe Lwy, Pumę, Białe Wilki, Serwale, ale także Lemury, Bawoły indyjskie, jedyne w Polsce Bawoły afrykańskie i Tapira. Na terenie naszego ogrodu zoologicznego mieszka już 8 gatunków antylop, 2 gatunki zebr: Bezgrzywe, Greviego oraz 4 gatunki małp.

Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 9 osobników. Są tu także Kangury, wielbłądy jednogarbne i dwugarbne. Niewątpliwym atutem jest Mini Zoo - miejsce uwielbiane przez dzieci - w Mini Zoo mogą spotkać z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Sporo tego. Oczywiście miejsce to odwiedzać mogą także dorośli, którzy również wiele frajdy czerpią z możliwości przebywania ze zwierzakami!